محل تبلیغات شما

خدایا خواستم دل نوشته ای برایت بنویسم اما چه بنویسم که تو از راز درونمخبر داری و حس درونم را می دانی ٬ از چه بگویم که همه دلواپسی هایم را تک تک می دانی .

از درد هر روزه ام بگویم که تو بر آن آگاهی یا از دلتنگی هایم که خودبر آن واقفی

از خستگی های روزانه ام درد دل کنم یا از تنهایی های شبانه ام بگویم کهتو در تمام لحظه لحظه شب و روزم حضوری پررنگ داری.

خدایا ! می دانم هستی چون عطر حضورت را همیشه حسمی کنم و در بی کسی هایم یادت آرامم می کند.

خدایا ! می دانم هستی چون وقتی کسی دلم را می شکندتکه های آن را تو به هم می چسبانی.

خدایا ! وقتی از همه کس و همه چیز و همه جا ناامیدشدم تو بودی که چشمه های امید را در سراسر وجودم فوران دادی و مرا دوباره به خود بازگرداندی.

خدایا ! می دانم هستی چون همیشه مهربانیهایت رابه من ارزانی داده ای و عشق بی مثالت را نثارم کردی .

خدایا ! می دانم هستی چون هق هق گریه هایم را تنها تو می شنوی و اشکهایمتنها با یاد تو پاک می شود.

می دانم هستی چون هر بار که دری را از روی نادانیو جهل بسته ام تو برایم باز کرده ای و مرا دوباره فرا خوانده ای.

خدایا ،میدانم که هستی‌‌

Image result for ‫مناجات با خدا‬‎

ادامه دارد.

آدمهایى هستند در زندگیتان؛

مواظب رفتارهایمان باشیم...

گاهی چه قدر بی حوصله و کم طاقت میشوم وقتی دعایم به...

تو ,خدایا ,دانم ,هستی ,چون ,های ,دانم هستی ,می دانم ,هستی چون ,خدایا می ,بگویم که

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اطلاعات جدید Tami's receptions قفس تنهایی insacarca skytgantheli وبسایت شهرآستانه بانک سوالات شیمی دبیرستان این لحظه wacurtico kishsaraa